Maxtone İşitme Merkezi

Hakkımızda

Yıllardır işitme alanında Türkiye'de fark yaratan MEDers Medikal; uzman kadrosu, teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile perakende sektöründe işitme cihazı kullanıcılarına hizmet edecek olan Maxtone İşitme Merkezi konseptini oluşturdu. 

Maxtone İşitme Merkezi'nin öncelikli amacı, işitme sorunlarının uzmanlıkla ve doğru teknolojilerle kolayca çözülebilecek sorunlar olduğu gerçeğinden hareketle işitme sorunu yaşayanların sorunlarını çözerek yaşamlarını kaliteli hale getirebilmektir. 

Maxtone İşitme Merkezi, ülkemizde işitme sektöründe daha önce var olan; işitme sorunu yaşayanlara standart çözümler önermek yerine her yaştan insan için kişiye özel ve en doğru çözümü sunmayı, sorunların çözümüne uygun olmayan, belirli kalite seviyesini yakalayamamış işitme cihazlarının satışını yapmak yerine yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış, alanında öncü işitme ekipmanlarını uygun fiyatlarla ve standartların üzerinde garanti süresiyle sunarak hizmetlerinde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini temel almayı prensip olarak benimsemiştir. 

Maxtone İşitme Merkezi'nin arkasındaki deneyim olan Meders, alanında dünyanın en hızlı büyüyen kuruluşu olan MED-EL Medical Electronics firmasının MED-EL Koklear Implant'larının ve dünyadaki tek FDA (ABD Gıda ve İlaç İdaresi) onaylı implante edilebilir işitme cihazı olan Vibrant Soundbridge'in (MEDEL VIBRANT), Amerika'da alanında dünyanın en iyi firmalarından olan FRYE ELECTRONICS Inc işitme cihazı test ve uygulama ekipmanlarının, dünyada ürün ve servis kalitesi sıralamasında 1. sırada gelen BELTONE işitme cihazlarının Türkiye temsilcisi ve yetkili tek satıcısıdır.

Dünyanın en büyük perakende İşitme Cihazi Dağıtıcısı İtalyan Amplifon Grubu,

Türkiye’nin ilk kurumsal İşitme Merkezi Maxtone ile El Ele

MEDers’in 2009 yılında konseptini oluşturduğu kardeş şirketi Maxtone İşitme Merkezleri, 2012 yılında konusunda dünya devi İtalyan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortak olmuştur. Dünyanın tüm kıtalarında, 22 ülkede şubesi ve 11.000’den fazla çalışanı bulunan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortaklık, Milano Borsasında Star segmentine kayıtlı olarak işlem gören Amplifon Grubu için daha önce adım atmadığı bir coğrafyaya girmesi ve Türkiye’nin bu alanda büyük potansiyel vadeden bir ekonomi olması açısından önem taşımaktadır.


İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Diyarbakır, Hatay, Erzurum, Manisa Şehirlerinde 26 şubesi bulunan Maxtone İşitme Merkezi, büyüyerek Türkiye sağlık sektörü ve istihdamına katkıda bulunmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 02/07/2019

Etiketler: Maxtone hakkında bilgi işitme merkezi değerler misyon vizyon kurumsal