Biyotron Superpower İşitme Cihazı Pilleri

Biyotron Superpower İşitme Cihazı Pilleri

Biyotron Superpower İşitme Cihazı Pilleri

İşitme cihazı pilleri, işitme cihazlarına güç sağlar ve cihazların düzgün çalışmasının ayrılmaz bir parçasıdır. Her bir işitme cihazı pili, işitme cihazlarının güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için çeşitli boyutlardadır.

Biyotron Superpower'ın 18 yıllık deneyimi ve milyonlarca kullanıcısı, Biyotron Superpower’ı ISO 9001:2000 kalite yönetimi altında otomatik olarak üretilen kaliteli işitme cihazı pillerinde bir endüstri lideri yapmaktadır. Beş farklı boyutları vardır: A10,A312,A13,A675P (Koklear İmplant Pili). Hepsi 1.45V çıkışlı yüksek kaliteli ve güvenilirdir; korozyon veya sızıntı sorunları olmaksızın üç yıllık raf ömrü; geliştirilmiş performans için 100 mAh kapasiteli en gelişmiş dijital işitme cihazı olan A10 tipi buna bir örnektir.

İşitme cihazı performansı, pillerin doğru seçilmesi ve değiştirilmesinden önemli ölçüde etkilenebilir. Piller yeterince güçlü değilse veya yanlış tipteyse verimlilik düşebilir; işitme cihazı kullanıcılarının pilleri üretici tavsiyelerine göre seçerken dikkatli olmaları önerilir.

İşitme Cihazı Pillerinin Nasıl Çalıştığını Anlamak

İşitme cihazı pilleri, işitme cihazlarındaki elektronik devreler için enerji sağlar. Genellikle çinko hava veya lityum iyon gibi diğer kimyasal bileşiklerden oluşurlar. Piller içine yerleştirildikten sonra sesi işitme cihazı hoparlöründen işitme kaybı olan kişiye iletmek için gerekli enerjiyi sağlar.

İşitme cihazı pilleri genellikle uzun ömürlüdür, ancak ömürleri pil boyutuna ve güç kullanımına bağlıdır. Pil paketleri tipik olarak tahmini bir pil ömrü sunar - örneğin, standart kullanım koşulları ve ses ayarları altında bir pil genellikle 7-10 gün sürer. Pil ömrü, kullanım düzeyi veya ortam koşulları gibi faktörlere de bağlı olabilir.

İşitme Cihazı Pillerini Değiştirin ve Bakımını Yapın

İşitme cihazı pillerini değiştirmek basittir. Pil bölmesine erişmek için arka kapağı açmanız ve eski pilin yerine uygun boyutta yeni bir pil takmanız yeterlidir. En iyi sonuçlar için, her cihazın pil değiştirme işlemi biraz farklı olabileceğinden, lütfen işitme cihazınızın üreticisinin verdiği özel talimatları izleyin. Pilleri değiştirirken, birkaç faktör akılda tutulmalıdır. İşitme cihazınız, hangi tür pilin kullanılacağını gösteren bir etiket veya işaret içerebilir; ve pil takımında bulunan renk kodlarını veya sembolleri kullanarak doğru boyutunu belirleyebilirsiniz.

İşitme cihazınızın pil ömrünü seçerken uygun pil boyutunu seçmek hayati önem taşır. İşlevselliklerinden maksimum etkiyi sağlamak için işitme cihazınızın pillerini gerektiği gibi değiştirin.

İşitme Cihazı Pillerini Koruyun

İşitme cihazı pillerinin performansını ve kullanım ömrünü artırın;

İşitme cihazınızı yatmadan önce kapatmak pil ömrünü uzatabilir ve niteliğinin korunmasına yardımcı olabilir.

* Uygun pil performansını sürdürmek için Pil bölmesinin temas noktalarının düzenli olarak pamuklu çubuklarla veya temiz bezlerle temizlendiğinden emin olun.

İşitme cihazı takılı değilken bölmesini açık bırakarak pilinizin ömrünü uzatmak, pilinizin kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatacaktır.

Pilleri değiştirirken, son kullanma tarihleri geçmiş olan pilleri kullanmamaya dikkat edin.

* İşitme cihazınız neme karşı koruma gerektirir; aşırı nem pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir ve nemli ortamlarda zararlı etkileri olabilir. Bir kurutma tableti veya nem alma cihazı bu gerekli hizmeti sağlayabilir. İşitme cihazı pil performansını en üst düzeye çıkarmak ve işitme cihazlarının güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için yukarıdaki önerileri benimseyin. Pil değişimi ve bakımıyla ilgili daha fazla yardım için işitme cihazı üreticinize danışmanızı öneririz.

Maximum Görünmezlik

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Maximum Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Maximum
Şarj

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Maximum
Hesaplı

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
maxtone

Türkiye'nin İşitme Merkezi

Yüksek teknoloji, yılları kapsayan

profesyonel hizmet ile tanışın.

En Yakın Maxtone

Hemen Ara

Whatsapp
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı Whatsapp destek hattı